مقالات

معرفی نرم افزار هوشمند کسب و کار

امروزه بسیاری از مدیران در مشاغل و شرکت های مختلف، به دنبال راهنمای خرید و استفاده از بهترین انواع نرم افزار هوشمند کسب و کار هستند تا بتوانند از شیوه های نوین جهت مدیریت خود، استفاده کنند. برای خرید محبوب ترین انواع نرم افزار هوشمند کسب و کار، از شرکت ارقام نگار اندیشه اقدام نمایید

آشنایی با انواع نرم افزار هوشمند کسب و کار

امروزه بسیاری از مدیران در کمپانی های مختلف، به دنبال استفاده از نرم افزار هوشمند کسب و کار هستند تا بتوانند به راحتی مدیریت لازم را، در شرکت خود پیاده سازی کنند. همچنین در این راستا، می توان انواع نرم افزارهای هوشمندی را مورد مشاهده قرار داد که مدیران می توانند به کمک نرم افزارهای مذکور، حجم گسترده ای از داده ها را جمع آوری نموده و استراتژی های لازم را تدوین کنند. به جرات می توان گفت که بدون استفاده از نرم افزار هوشمند کسب و کار، مدیران با مشکلات بسیار متعددی روبرو می شوند و در دنیای پیشرفته ی امروزه، تکنیک های قدیمی مدیریت، کار ساز نخواهند بود. همچنین در حال حاضر می توانید نرم افزارهای هوشمند بسیار متنوعی را، در وب سایت ارقام نگار اندیشه مورد مشاهده قرار داده و با توجه به حیطه ی فعالیت خود و قابلیت های مربوط به هر یک از نرم افزارهای هوشمند کسب و کار، اقدام به خرید بهترین نرم افزار هوشمند نمایید. مهمترین نرم افزارهای هوشمند مربوط به کسب و کار، عبارتند از:

 • نرم افزار Power BI
 • نرم افزار Tableau
 • نرم افزار Qlik Sense
 • نرم افزار SAP Business Intelligence
 • نرم افزار Domo
 • نرم افزار SAS Visual Analytics
 • نرم افزار Sisense
 • نرم افزار Board

نرم افزار Power BI

یکی از بهترین انواع نرم افزار هوشمند کسب و کار را، نرم افزار پاور بی آی شکل داده است که نرم افزار مذکور توسط شرکت مایکروسافت طراحی شده و امروزه محبوبیت بسیار بالایی را، در میان مدیران،برخوردار می باشد. برای کار کردن با نرم افزار پاور بی آی، نیازمند آشنایی با نرم افزار اکسل هستید. بنابراین اگر قصد خرید نرم افزار یاد شده را دارید، توصیه می شود که حتما با جزئیات برنامه اکسل آشنا شوید. جهت خرید و نصب نرم افزار یاد شده نیز، می توانید از وب سایت پیش روی خود اقدام نمایید تا بتوانید نسخه ی بروز شده و جدید نرم افزار مذکور را، سفارش دهید.

نرم افزار Tableau

نرم افزار Tableau یکی از پرفروش ترین انواع نرم افزار هوشمند کسب و کار به شمار می آید چرا که از کارایی بسیار بالایی برخوردار می باشد. از مهمترین کاربردهای مربوط به نرم افزار Tableau، می توان به استفاده در صنعت خرید، بازاریابی، فروش، بانکداری، مدیریت منابع انسانی، درمان و بهداشت اشاره کرد. نرم افزار Tableau قدرت بسیار بالایی را در حوزه ی جمع آوری و تحلیل داده ها دارد و از این طرق نیز توانسته به یکی از محبوب ترین نرم افزارهای هوشمند کسب و کار تبدیل شود. حال شما نیز می توانید با توجه به فعالیت کسب و کار خود، اقدامات مورد نیاز را در خصوص خرید و نصب نرم افزار Tableau، انجام دهید. همچنین می توانید برای آشنایی بیشتر با نحوه ی عملکرد مربوط به نرم افزار مذکور، با متخصصان ما در ارتباط بوده و مفیدترین راهنمایی های لازم را، اخذ کنید.

نرم افزار Qlik Sense: نرم افزار هوشمند کسب و کار

در بررسی انواع نرم افزار هوشمند کسب و کار، می توان نرم افزار Qlik Sense را مورد مشاهده قرار داد که کارکنان یک شرکت می توانند به کمک نرم افزار مذکور، به تمام اطلاعات مورد نیاز خود، دسترسی لازم را، داشته باشند. اگر به دنبال تهیه انواع چارت ها و نمودار هستید، پیشنهاد می کنیم که نرم افزار Qlik Sense را هم اکنون خریداری نمایید. مهمترین قابلیت های مربوط به نرم افزار Qlik Sense، عبارتند از:

 • تهیه گزارش های کاری و شخصی با سرعت بسیار بالا
 • جمع آوری و ذخیره سازی حجم بالایی از داده ها
 • داشتن سرعت بسیار بالا در پردازش اطلاعات
 • داشتن کاربرد بسیار شگفت انگیز و بالا