صفحه را انتخاب کنید

راهکار ویژه داروخانه های زنجیره ای

مدیریت موجودی كالا و انبار

با راهکار ارقام نگار و نحوه فروش خاص تعبیه شده در نرم‌افزار، به راحتی می توانید موجودی کالای فروشگاه‌ها و انبارهای خود را مدیریت وکنترل نمایید. از فروشگاه بفروشید و موجودی کالا را از انبار کسر و برای مشتری ارسال نمایید. برنامه توزیع مناسبی از کالاها را برای فروشگاه‌های خود تنظیم کنید، و کالاها را در قالب مجموعه و سِت کامل، مدیریت، و به فروش برسانید.

نمایش تمام کالاهای موجود در انبار به صورت ویژه

گاهی ممکن است به دلایل مختلفی مانند کمبود فضای کافی نتوانید تمام کالاهای موجود خود را در یک فروشگاه برای مشتری به نمایش بگذارید که همین امر باعث کم فروش شدن برخی از کالاها می‌گردد. اینجاست که ایده‌های نو به همراه تکنولوژی‌های پیشرفته راهکاری خارق العاده بوجود می‌آورد!یک انتخاب: کاتالوگ دیجیتال یا ویترین دیجیتال؟

پیش بینی و ردیابی رفتار مشتریان

با استفاده از قابلیت‌های راهكار ارقام نگار، با دریافت اطلاعات اولیه مشتریان و تشكیل پروفایل مشتری و انجام تنظیمات امتیاز و اعتبار رابطه‌ای وفادارانه با مشتری ایجاد نمایید. گزارشات سلایق و نوع رفتار مشتریان در نرم‌افزار را رصد كرده و پیشنهادات بهتری برای او داشته باشید. از مشتریان نظر سنجی كنید و مطلوبیت فروشگاه خود را از لحاظ رفتار فروشندگان، كیفیت كالاها، دكوراسیون، ارسال کالا و … بسنجید

برخی مشتریان ما

دموی نرم افزار را میخواهید؟

question