کسب و کارهای بزرگ

زی خوراک

زی خوراک با تفکر گسترش ارائه محصولات گوشتی سالم در ابتدا با تاسیس یک فروشگاه در تهران کار خود را آغاز کرد و سپس افزایش تعداد فروشگاه های پروتئینی را در برنامه توسعه خود قرارداد. با تاسیس این فروشگاه ها در نقاط مختلف تهران زی خوراک همواره تلاش کرده بصورت مستقیم محصولات را از مزرعه به درب منازل برساند تا خریدی مقرون بصرفه و سالم را برای مشتریان عزیز خود فراهم نماید.

ﺑﺮﻧــﺪ زی ﺧــﻮراک

ﺑﺮﻧــﺪ زی ﺧــﻮراک ﺑﺮﮔﺮﻓﺘﻪ از دو واژه زی (زیستن) و ﺧــﻮراک ( ﻣﻮاد ﻏﺬاﯾﯽ ) بوده مفهوم ارگانیک بودن را تدایی می نماید.

شرکت مزرعه خوراک سالم با هدف تولید و توزیع انواع مختلف فرآورده های تازه شامل گوشت گوسفند، گاو، ماکیان، ماهی و شتر انواع خوراک آماده و نیمه آماده منجمد و گرم با محوریت سلامت، فراگیری، قابلیت ارسال، ماندگاری، سادگی در پخت و به صرفه بودن تشکیل شده است. اقدام به ایجاد اشتغال و سبک سالمی از زندگی در گستره شهرهای ایران و در آینده نزدیک کشورهای مختلف جزو ماموریت این شرکت می باشد. نقطه اصلی تمرکز شرکت ایجاد نقاط فروش مستقیم به مردم است که موجب می شود بهای تمام شده و کیفیت خدمات بهتر ارائه شود.

در حال حاضر زی خوراک 15 شعبه در فرمانیه، پونک، ستارخان، سعادت آباد، دریاچه، آجودانیه، فردوس، مجیدیه، تهرانپارس، شریعتی، فتح، استاد معین، شهریار، ساقدوش، پاسداران دارد.

همکاری فروشگاه زی خوراک با گروه نرم افزاری ارقام نگار اندیشه

مجموعه فروشگاه های زی خوراک گروه نرم افزاری ارقام نگار اندیشه را طی بررسی های تخصصی جهت راه اندازی نرم افزارهای مدیریت یکپارچه فروشگاه های زنجیره ای خود انتخاب و تا امروز 15 فروشگاه این شرکت مجهز به نرم افزار فروشگاهی باران شده اند.