صفحه را انتخاب کنید

راهکار فروشگاه‌های پوشاک، کیف و کفش

با وجود گردش مالی بالغ بر ۱٫۲ تریلیون دلار به صورت سالیانه در بازار پوشاک جهانی از جمله آمریکا و اروپا و هزینه سرانه‌ای برابر با ۳,۰۰۰,۰۰۰ ریال در ایران برای هر ایرانی، فرصت بزرگی برای خرده فروشان پوشاك وجود دارد. اما با وجود چالش‌های عظیم و در حال ظهور و رقبای سرسخت، این فن‌آوری‌های جدید هستند كه تلاش‌های شما برای ساخت و حفظ یک نام تجاری پاسخگو و قابل اعتماد را به ثمر می‌نشانند.

همراه با یک چشم انداز رقابتی، با كاهش بار فرآیندهای پیچیده، ایجاد چرخه خرید هوشمند، پیش بینی سایز، رنگ، سبک و انتظارات مشتری، در فروشگاه و در دسترس بودن كالاها برای مشتریان، رشد و موفقیت خود را رقم بزنید.

ارقام نگار اینجاست برای یاری شما

راهكار ارقام نگار مقرون به صرفه و کاملا یکپارچه از صندوق فروش (POS) تا حسابداری، پشتیبان تصمیمات شماست. شاخص‌های كلیدی موفقیت در صنعت پوشاك و مرتفع نمودن نقاط چالش، مانند خرید مناسب و بموقع، سهولت ایجاد ارتباط دو سویه با مشتری، استفاده از اعتبار و نقدینگی بالا، موجودی كالای محدود و هزینه بر، چگونگی به نمایش گذاشتن كالاهای موجود، همه و همه در یك راه حل نرم افزاری ارایه می‌گردد.

پیش بینی و ردیابی رفتار مشتریان

شما با نسل جدیدی از مشتریان مواجه هستید چه دلخواهتان باشد یا نه، این مشتریان کالا را لوکس و به روز می‌خواهند و همانند یک اشراف زاده انتظار دارند آن را در منزل خود ویا در جایی که برای آن مشخص کرده‌اند تحویل بگیرند. البته شما در فروش مختارید. می‌توانید نفروشید و مشتری پر توقع را به رقیبتان هدیه دهید، اما طرف صحبت ما کسانی هستند که همیشه اعتقاد دارند حق با مشتری است، در هر شرایطی.

مدیریت موجودی كالا و انبار

با راهکار ارقام نگار و نحوه فروش خاص تعبیه شده در نرم‌افزار، براحتی می توانید موجودی کالای فروشگاه‌ها و انبارهای خود را مدیریت وکنترل نمایید. ازفروشگاه بفروشید و موجودی کالا را از انبار کسر و برای مشتری ارسال نمایید. برنامه توزیع مناسبی از کالاها را برای فروشگاه‌های خود تنظیم کنید. و کالاها را در قالب مجموعه و سِت کامل مدیریت و به فروش برسانید.

توزیع بهینه كالا در فروشگاه‌ها

امتیاز فروشگاه‌های زنجیره‌ای نسبت به سایرین بهره‌گیری از مكان‌های متعدد با سلایق متفاوت بومی ‌آن مكان‌هاست. ارقام نگار با در اختیار گذاشتن ابزار ایجاد شاخص‌ها برای شناسایی این سلایق و رفتارها، توزیع كالا در فروشگاه‌های شما را بهینه كرده و ضمن ایجاد فروش بیشتر، خواب سرمایه كالایی شما را كاهش می‌دهد.  

نمایش تمام کالاهای موجود در انبار به صورت ویژه

با بکارگیری راهكارهای ارقام نگار و نرم افزار فروشگاهی باران برند شوید. فروشگاه‌های خود را با اطمینان در ازای سرمایه گذاری دیگران گسترش دهید. تامین‌كنندگان، مارک‌ها و برندها را جذب كنید و با خیالی آسوده قلمرو خود را زیر نظر داشته باشید.

برخی مشتریان ما

دموی نرم افزار را میخواهید؟

question