کسب و کارهای بزرگ

تولیکا

مجموعه تولیدی تولیکا در سال 1371 با هدف تولید پوشاک خانم‌ها وارد بازار گردید. این مجموعه با در اختیار داشتن تیم طراحی متخصص و توانا و همینطور کادر مدیریتی اجرایی مجرب در زمینه تولید، فروش و بازاریابی همواره کوشیده تا کالایی در خور نام و شخصیت یک خانم ایرانی ارایه کند که قابل رقابت با محصولات مشابه اروپایی باشد. بیش از350 نفردرقالب 2 کارخانه نصیرآباد به مساحت 3000 مترمربع و کارخانه مهدیه به مساحت 1400مترمربع به طور ثابت و400 نفردر 22 واحد تولیدی زیرمجموعه مشغول به کار می باشند. این مجموعه هم اکنون ازطریق شرکت مادر (Holding) خود که درکشور ترکیه مستقر می باشد تمامی مواد اولیه وپارچه های خود را به طور اختصاصی و سفارشی تهیه می نماید. همینطور تولیکا دارای دفاتر تحقیقاتی و پژوهشی در کشورهای فرانسه و ایتالیا بوده که از آن طریق به منابع بسیار ارزشمند درحوزه مد و فشن دسترسی دارد.

تولیکا هم اکنون با به کارگیری نیروهای متخصص و فارغ التحصیل رشته های نساجی، پوشاک و طراحی، از دانش و تخصص بالایی در زمینه های نساجی، شیمی نساجی و همینطورقسمت های مختلف تولید و طراحی بهره مند می باشد. ازدیگرشاخصه های مجموعه تولیکا استفاده از مشاوران و اساتید بنام و شناخته شده حوزه مارکتینگ در امر برندسازی و بازار بوده که با کمک این اساتید توانسته در زمینه بنچ مارکتینگ  موفق عمل نماید.

 مجموعه فروشگاه های زنجیره ای تولیکا با تعداد حدود 40 شعبه در سراسر کشور و با تمرکز بر راهکارهای متناسب با صنعت خرده فروشی روز دنیا، اقدام به راه اندازی نرم افزار فروشگاهی زنجیره ای باران از سال 1395 تا به امروز در تمامی فروشگاه‌های خود نموده است.