صفحه را انتخاب کنید

گروه توليدي هاليدي (تعطیلات) در سال ۱۳۷۰ با هدف توليد و پخش پوشاک زنانه و  teenager توسط آقاي مهرداد افراز تاسيس گرديد. اين مجموعه با ويژگي‌هاي منحصر به فرد خود در سبک طراحي و حساسيت‌هاي خاص در توليد انواع تريکو توانسته است جايگاه ويژه و شناخته شده‌اي را در بازار ايران بدست آورده و معناي معادل کيفيت، دوام و مرغوبيت را ايفا نمايد.

  طراحي‌هاي مدرن و نوآوري‌هاي خلاقانه در توليدات جديد و همچنين توازن ميان سبک اسپرت و مدرن امروزي از دستاوردهاي اين شرکت طي ساليان گذشته بوده است که همواره سبب ضريب نفوذ بيشتر در ميان خريداران اين برند گرديده است.

از ديگر ويژگي‌هاي منحصر به فرد محصولات هاليدي هماهنگي حداقل ۱۲۰ مدل پوشاک است که در ۱۶ رنگ برتر هر فصل مي‌باشد. دلايل موفقيت اين مجموعه تنها به بخش طراحي و توليد آن محدود نمي‌گردد بلکه حضور افراد تحصيل کرده، کارآمد و با‌ تجربه در بخش‌هاي گوناگون اين مجموعه، بستر مناسب را در راستای پيشبرد اهداف عاليه اين شرکت فراهم مي‌سازد.

گروه توليدی هالیدی (تعطیلات) در سال ۱۳۹۴ گروه نرم افزاری ارقام نگار اندیشه را طی بررسی های تخصصی جهت راه اندازی نرم افزارهای مدیریت یکپارچه فروشگاه های زنجیره ای و واحد تولید خود انتخاب و تا امروز حدود ۱۰۰ فروشگاه این شرکت مجهز به نرم افزار فروشگاهی باران شده اند. همچنین با توجه به ساختار چهار سطحی و هولدینگی این مجموعه و گستردگی کسب و کار، شرکت ارقام نگار با ارائه راهکار تکمیلی داشبورد اطلاعات مدیریت (BI) توانسته خدمات ارزنده ای به این مجموعه ارائه نماید، و بدینوسیله گزارشاتی تحلیلی از وضعیت فروش و موجودی کالا را برای این مجموعه معظم به ارمغان آورد.

question